Iphone 5S Space Gray

Shitet nga: Besfort 29 Krr 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Iphone 5s i zi ne gjendje shum te mire full unlock i ruajtur shum eshte 16 gb.Gjithmone eshte mbajtur me folje ne ekran dhe prapa gjithashtu.Me iphone vjen mbushesi dhe degjuset origjinal nga apple .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim