Iphone 5c Full Unlock e jap me garancion

Shitet nga: iphone 06 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Iphone 5c 16 gb ngjyra e bardh jan fotot origjinale te telefonit , eshte full unlock dmth bon me te gjitha kartelat , eshte i rujtun dhe nuk ka asnje problem e jap me garancion mund te kontaktoni edhe ne Viber apo whatsapp +37744250103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim