Iphone 5s 16G

Shitet nga: Granit 14 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte ne gjendje shume te mire,dhe shume pak i perdorur,nderrimi i mundesh me Samsung S5.
Urgjent! Mund te me kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim