Iphone 5s Black 16GB Full unlock

Shitet nga: Erion 24 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

365 EUR

Komuna: Prishtinë
Njoftim!

Iphone 5s, me ngjyre te zez dhe ne gjendje mjaft te mire. Performance te shkelqyer dhe pa asnje defekt. Permban 16 gb dhe i perfshin ne kuti, ndegjuset,adapterin dhe kabllon pc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim