Iphone 5s GOLD

Shitet nga: Iphone 07 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Iphone 5s gold ne gjendje perfekte dhe shum shum i ruajtun 16 giga full unlock tjerat info kontakto ne nr...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim