Iphone 5s Gold ----urgjentt---

Shitet nga: I phone 23 Pri 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphonen 5s gold full unlcok
Punon super e mban baterin
Vje me kutin e vet me garancion
Dhe fakture kur u ble per
Twlefon garantoj ka disa gritha
Viber +38649160348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim