Iphone 5s full unlock

Shitet nga: Niti 25 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 5s 16G , i bardhe dhe shum i ruajtur dhe ne gjendje te rregullt. fullunlock me adapter original.
Mund te kontaktoni ne viber ose watsap.
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim