Iphone 5s

Shitet nga: Granit 18 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet iphone 5s i bardhe 16G.Telefoni eshte ne gjendje super te rregullt , full unlock me adapter original dhe shum i ruajtshem. Ndrrim i mundshem me samsung s5. Shitet Urgjentisht!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim