Iphone 6 Plus 128GB Full Unlock nga Zvicra

Shitet nga: Fidan 18 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Iphone 6 plus 128GB i ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte si i ri.

Iphone ka Garancion edhe 1 vit e gjysme ne apple store, me te gjitha pajisjet dhe dokumentet percjellese.

Fotot origjinale.

I perdodur nje kohe shume te shkurte.

Per info, mundeni me kontaktu edhe ne viber:
+377 44 645 515

Ndrrime nuk bej, cmimi fix.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim