Iphone 6 Plus I RI me GARANCI

Shitet nga: vlorian 18 Pri 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Iphone 6 Plus Space Gray( Ngjyre Hiri ) 16gb Me Garancion,
Telefoni Oshte I Ri , Vetem Eshte Hap, Shkaku Doganes,
E ka Garancioni Dhe Gjitha Paisjet qe duhet ti ket ( Mbushes ,Degjuset etj.)
Kontakt
044347885 Ose
Viber :+381628784177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim