Iphone 6 dhe Galaxy note 3

Shitet nga: agron 07 Pri 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Prishtinë
shes Iphone 6 Gold shume pak i perdorun pa asnje grrith dhe nje Galaxy note 3 qmimi 460 white

jane nga USA,mund te me shkruani neViber USA +19177050458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim