Iphone 6 i zi, 16GB

Shitet nga: agim 15 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES (nuk nderroj) iphone 6 te zi, i sapo ardhurur nga amerika dhe i pa perdorur asnjehere, esht ne kuti me aksesoret origjinal sic mund ta shikoni dhe nuk esht asnje dit i perdorur, telefoni esht i zhbllokuar dhe punon ne cdo vend te botes !! te interesuarit te kontaktojne ne email: sajmo_123@live.com ose +355699666206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim