Iphone 6 nga suedia full unlock

Shitet nga: Albion mero 07 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 6 te zi me te gjitha paisjet me mbushe me ndegjuse dhe me kutie. I ka dy krithje te vogla anash veq nuk doken.
Nuk boj ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim