Iphone 6 plus gold

Shitet nga: ani 20 Pri 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet iphone 6plus gold, (nuk nderrohet), telefoni esht i pa hapur nga kutia, esht ne qesk i pa perdorur dhe esht me te gjith aksesoret origjinal!! te interesuar te kontaktojn ne whatss app ose viber ne nr: +355699666206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim