Iphone S6

Shitet nga: Alban 14 Pri 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes iphone S6 i bllokuar me ICLOUD, sim lock dhe net lock nuk jane te bllokuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim