LG G2 mini 4G LTE

Shitet nga: . 21 Krr 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
LG G2mini 4g LTE,osht i vitit 2014 me te gjitha pajisjet shtese(Flet Garancion,Adapter,Usb Cable,Liber,Ndegjojse),i blejtun ne Gjermani ne Dyqanin SATURN dhe ka 2 vite garancion,Garancionin e kam ende dmth ka edhe 2 vite te plota osht ne pakete dhe shum pak i perdorur siq shihet ne foto.
Procesor : Quad Qore 1.2 ghz,Ram 1gb,Memory Card 24Gb,Display 4.7inch,Baterin 2440mAh,Eshte nder telefonat qe e mbajn baterin me se shu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim