LG G3 Quad-core 2.5 GHz CPU,3 GB RAM dhe 32 GB S..

Shitet nga: Arti 13 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes LG G3 me Quad-core 2.5 GHz CPU, 3 GB RAM dhe 32 GB Storage + slot per micro SD ,I RI

Ka versionin e fundit Lollipop Android.

Ka kamere 13 MP si dhe ben incizim 4K (Ultra HD).

Bashke me te vjen edhe fotrolla origjinale e lekures dhe nje tjeter e gomes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim