LG P 700

Shitet nga: ***** 19 Dhj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   235 EUR

Komuna: Prishtinë
telefoni esht ne gjendje te mir dhe punon prefekt esht android 4.0.3 per ma shum info kontakto
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim