LG Telefon

Shitet nga: ****** 28 Shk 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
Shitet telefoni #LG me cmim 20eur. (Falas ju vi nje telefon tjeter #Samsung me adapter sic e shifni ne foto dhe kabell per shum telefona. Telefoni dhe kablla ju vi falas) ..
Problem: Problemi eshte se telefonit #LG nuk ia di modelin por sic e shifni ne foto ..
Shes dhe 1 memory Card 1GB vetem 1eur.
Shes USB 4GB vetem 4eur.

Mund te ma kontaktoni ne:
Telfon: 044510140 ose
e-Mail: ediniti12@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim