LG

Shitet nga: edon 01 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
Esht I ri dhe I ruajtur ka : wi-fi , viber , whatsapp , messenger , facebook , instagram etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim