Nderroj Lg

Shitet nga: mani 18 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
shes apo nderroj telefonin Lg2014 ne gjendje te rregult
punon mir vetem gjamin perpara jo te mbrendshmin dmth kapakun ka te krisur dhe kushton te ndreqer 15 euro i ardhur nga deutchland shum pak i perdorur Flm per mirkuptim bej edhe nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim