LG G3, ndrrim i mundshem

Shitet nga: Diorit Bajrami 03 Shk 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Shes apo Nderroj LG G3 ne gjendje perfekte dhe me ende 2 muaj garancion dhe me nje folie dhe funtroll. Nderroj me nje Samsung Galaxy Note 3, HTC ONE M8, Iphone 5c apo edhe Sony Xperia z2 ne gjendje te rregullt. Apo me te ri e jam ne gjendje me shtu pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim