LG G3 32GB 3GB RAM T-MOBILE USA

Shitet nga: Niti 21 Pri 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Shes LG G3 ngjyre te bardhe 32GB memorie dhe 3GB RAM. Telefoni eshte T-Mobile i Amerikes dhe nuk i funksionon 4G ketu ne Kosove. Perndryshe gjendja po shihet, perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim