LG G3 32gb 3gb RAM LTE 4G

Shitet nga: Lirim 16 Krr 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   290 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Shes LG G3 13mp cameren, 32GB memorje, 3GB RAM, QUAD-CORE 2.5 GHz, ekranin 5.5inch me 1440x2560 pixela, shum i rujtur, ne gjendje te rregullt, ka garancjon dhe pjeset percjellse origjinal, (viber +37744647649)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim