Lg g3 i ri ne paket shite ose nderrohet

Shitet nga: artan 07 Shk 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Shes ose nderroj lg g3 i ri vjen me paket dhe me te gjitha paijset e veta origjinale osht version europian jo si kta tjert amerikan ose me pjes te nderrum nuk ka problem ne valet 3g dhe 4g qe te tjeret po kan.
Mundeni me thirr edhe ne viber +386 49 936 949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim