Telefona mobil per perdorim dhe pjese

Shitet nga: Burim Shabanaj 25 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Shes telefona mobil ne gjendje te rregullt per perdorim dhe per pjese te gjithe pernjeher me qmim te volitshem . 50 euro perr te gjithe kta telefonat ne nje qmim bashk .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim