lg g3 16gb 2gb ram

Shitet nga: erhan 29 Jan 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
ne shitje lg g3 ne gjendje te shkelqysme pune. me pakete, ndegjuese adapter dhe kabell origjinle. ngjyra gray dhe black 16gb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim