LG G4 32GB Google Nexus 5X 16GB te Ri nga Austria

Shitet nga: Sim 08 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR   199 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G4
_____________________%%%%LG G4 32GB por me microSD deri në 128GB i Ri me 2 Vite Garanti_______________Çmimi 449€%%%%%%_______________%%%%%%%
Google Nexus 5X 16GB i Ri me 2 Vite Garanti
___________Çmimi 389€%%%%%%______________
__ HTC One S 16GB si i Ri 110€


__ Display: Typ OLED 
__ Processori 1 .500 MHz
__ Processor-Kern 2 Kern 
__ Bluetooth 4.0
__ Display - Zgjidhje 540 x 960 Pixel
__ Android 4.1.2 
__ Display:Diagonal 4,3 Zoll
__Display:Pixel 258 ppi 
__ Kamera:Blitctyp LED - Blitz 
__Trashësia 10 mm
__ Pesha 121 Gramm
__ Camcorder- Zgjidhje 1.080 x 1.920 Pixel
__Kamera 8,0 Megapixel
__ Lartësia - Gjerësia 131 x 65 mm
__Bateri:Kapaciteti 1.650 mAh
__ LTE. ____________________________
__Mundeni me Pyet dhe Porosit gjdo llojë të Smartphone Modele të Reja dhe pakë më të vjetra të Ri dhe të Perdorur Nga Austria ____________________________ Dekodim me Code menyra me e sigurt për Smartphonin tuaj pa bër demtim në Software ne Smartphonin tuaj ______________________

__ HTC One të gjitha Modelet Çmimi 28€ ________________
__ LG Optimus G të gjitha Modelet Çmimi 28€_________________
__ Microsoft Nokia Lumia 930, 925, 1520 .....etj Çmimi 49€_________________
__ SAMSUNG GALAXY tëgjitha Modelet Çmimi 49€_________________
__ SONY XPERIA të gjitha Modelet Çmimi 49€___________________


__ Për me shumë Smartphone të Lirë në FB bëje Kopie ketë Link : https://m.facebook.com/simshop.mobilsim _______________________


__ Në Kosovë : 045624423 ose WhatsApp dhe Viber


_______________ Ju lutem të me kontaktoni në kët Mail : bess0104@gmail.com ______________________
Viber ose WhatsApp. : 004369910874944 Austri !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim