LG G4 SI I RI 32GB

Shitet nga: LG G4 18 Gsh 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G4
Shes lg G4 32gb koplet me paisje dhe kuti
si i ri shiko fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim