Shitet Lg i ri....

Shitet nga: Lg 14 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: LG
Modeli: G4
Shitet ose nderrohet me iphone....
Lg osht i ri ka edhe paketen e vet, gjithashtut ka edhe garancionin valid 1 vjet...
Ka dy kamera para dhe mbrapa 16 gb.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim