Lenovo Golden Warrior S8

Shitet nga: Lenovo 15 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Lenovo Golden Warrior S8 osht origjinal me Dy Sim Kartela, Telefoni mka ardh i ri me kuti qe 2 jav vet e kom qel edhe e perdori. Osht shum i shpejt dhe ngjendje perfekte, e ka folin ne ekran dhe Fotrollen mbrojtse, Teli vjen me kuti, adapter edhe kabllen per pc.
Boj ndrrim me: Galaxy S3, S4, Sony Xperia Z, Note 2 dhe 3, Nexus 5 ... jo me iphone.

Performancat:

Display 5.3 inch HD
Kamera 13 Mp mrapa dhe 5 Mp para, shum e pastert.
CPU Octa Core 1.4 ghz
16 Gb
Ram 2Per ma shum muni me kqyr --- http://www.gsmarena.com/lenovo_golden_warrior_s8-6293.php

Shkruni edhe nViber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim