Lg G3 black 16Gb

Shitet nga: Petrit 06 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Lg G3 black 16Gb me garancion te mobil shopit, ka adapterin dhe ndegjuset origjinale..
Mundesi ndrrimi me samsung galaxy s5 ose iphone 5s....
Per telefon garantoj qe osht i ri...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim