Lg g2 white 16 gb

Shitet nga: Lg g 2 04 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
http://m.gsmarena.com/lg_g2-5543.php. Te dhenat e telefonit qe 4 muaje e kam blere ne gjendje te rregullte , pres bleres serioze. Vjen komplet me kuti mbushes dhe ndegjojse Lg. Shume i ruajture. Pa asnje grrith.
Pres bleres serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim