Loptop HP 530 dhe Samsung S2

Shitet nga: Shkelzen 28 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ne defekt loptopi nuk punon ka probleme me grafik dhe adapter ska edhe telfoni ekranin e ka ne defekt por rami edhe pjest tjera punojn mire. Fotot Jan originale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim