Motorola Smart Phone

Shitet nga: Gimi 14 Pri 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë

Shitet Motorola Razr XT910 Ekran 4.3 inch, 16GB Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9 microSD, memorie shtese deri ne 32 GB 1GB Ram Memory 8MP HD kamera mbrapa dhe 1.3MP kamera perpara ne gjendje shume te mire dhe vjen se bashku edhe me mbrojteset si ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim