NOKIA Lumia 530 Dy kartela SIM

Shitet nga: Drin 16 Qer 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes NOKIA Lumia 530 Dual SIM, me paisjet percjellese si mbushesin dhe ndegjueset per vesh- i blere ne France per te gjitha SIM kartat internacionale (Micro SIM). Pra punon edhe me kartat lokale si IPKO, Vala, Z-mobile e te gjitha kartat e botes. Perparesia e Nokias eshte se mund t'i vendosni dy kartela njekohesishte, ose vetem nje kartele varesisht si ju nevojitet. Shume praktik per ata persona qe kane me shume se nje kartele. Nokia eshte i blere ne Janar te vitit 2015, ndersa eshte prodhim i Microsoftit Corporation te vitit 2014 ne dhjetor, dhe ka sistemin Windows Phone 8.1. Madhesia ekranit eshte 4.0 inch, TFT capacitive touchscreen, 16M colors, multitouch.Chipsetin Qualcomm Snapdragon 200, Procesorin CPU Quad Core 1.2GHz (pra me kater berthama), GPU Adreno 302. Hapsiren per memorje shtese e suporton deri ne 120 GB (jo si shume telefona smart qe e suportojne deri ne 32 GB), Memorjen internale e ka 4 GB, ndersa Ramin 512 MB. Kamera eshte 5 MP, 2592 x 1936 pixels, 1/4'' sensor size, video 480p@30fps. WLAN (wireless) Wi-Fi 802.11 b/g/n hotspot, Bluetooth v4.0, A2DP, LE/ apt-X after WP8 Denim update; GPS ka with A-GPS, GLONASS; si dhe FM Radio. Nje perparesi tjeter eshte se kapaku mbrapa mund te nderrohet me kapak tjeter me ngjyre te ndryshme qe e ben edhe me te bukur. Thjeshte eshte telefon i perkryer dhe punon ne menyre perfekte. Mund ta marrni ta testoni, ta dergoni ku te doni, prap 100% do te mbeteni te kenaqur me kete telefon NOKIA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim