NOKIA N8 \ HD \12mpx

Shitet nga: Amir 15 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit
Shes kete celular esht shum i rujtun i ardhun nga zvicra nuk ka as ni grith shum pak e kom perdor ka kto statistika (Nokia N8) 8gb memorie t'vet ,kamera 12mpx ,videot HD i qet, poashtu ka edhe memory card 2gb ka folin mbrojtse ne ekran dhe gumen mbrapa
Qmim shum i ulet dhe i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim