NOKIA biznis

Shitet nga: Ilir 31 Mar 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET NOKIA BIZNIS, ESHTE SHUME I RUAJTUR DHE FUNKSIONON SHKELQYESHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim