NT.FATI NE MALISHEV - PRIZREN SJELL TEKNIK MUZI..

Shitet nga: FATI NE MALISHEV 11 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
NT FATI NE MALISHEV SJELL TEKNIK MUZIKORE , LIVE ,DJ SIDHE NORMALE FAMILARE

NT ''FATI'' NE MALISHEV SEJELL MJETE MUZIKORE FIRMAT METE NJOHURA BOTRORE
JBL - WHARFEDALE - PEAVEY - CROWN - CAF - SHURE - SPE - ETJ ETJ


NJOFTIM MJETET MUZIKORE MUNTIGJENI NE '' PRIZREN'' NE DYQAN TE RIMOBILERI , KUZHINA , DHOMA GJUMI PER TE MDHAJ E PER FEMI ETJ

SANITARI PER BANJO TUAJ

KABINA NORMALE ME MASAZH ETJ

QERAMIK LLOJE LLOJE PACELON ETJ

NDRIQIM PER SHTEPIN TUAJ

MATERIAL PER RRYM

NXEMJE QENDRORE GJDOSEN PER QKA IPERKET SHTEPIS TUAJ

DEKORIME PER SHTEPIN TUAJ

TEKNIK TEBARDH GJDOSEN

TEKNIK MUZIKORE , DJ , LIVE , FAMILARE ETJ

ETJ ETJ MUNDENI ME ISHIKU MA DETAJ

INSTROMENTE DHE PAISJE MUZIKORE , RAJONI MALISHEV

EANI NE FIRMEN ‘’ FATI ‘’ NE MALISHEV DOTE BINDENI JU MIR PRESIM ; VIZITONI EDHE www.facebook.com ‘’FATI’’
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim