Navigon per telefon

Shitet nga: ???? 02 Maj 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjm instalimin e navigonëve për Samsung Iphone Htc Sony Vivax për gjitha llojet tjera qe punojnë me sistemin ANDROID
Navigoni është i versionit më të ri të mundshëm përmban gjitha rrugat e Europës përshfirë edhe Kosovën dhe ballkanin
Kemi navigon edhe për Amerikë,Britani të madhe,Turkey etj.
Info:045579909
Ju faleminderit për mirëkuptim.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim