Nexus 5 16gb - U SHIT-

Shitet nga: Gent 03 Krr 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
U SHIT
U SHIT

I am sorry I am sorry te dua si flori...


Shes telefonin mobil Nexus 5 i zi 16gb, ne gjendje perfekte si i ri
Punon me te gjitha kartelat ne Kosove dhe ne bote.
Ka ekranin 5" full HD
Dy kamera
Eshte teper i shpejt dhe nuk bllokon kurr

Nuk bej ndrrime me asgje vetem me euro
Cmimi 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim