Nokia 9300

Shitet nga: Nokia 9300 23 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nokia 9300 ofron të shpejtë, qasje të besueshme pa tel në informata të korporatave. Smartphone Nokia 9300i është telefoni ideal për profesionistët e biznesit të cilët kanë një shkallë të lartë të ndërveprimit të brendshëm dhe të jashtëm. Ai mundëson qasje të shpejtë dhe të besueshëm ne email.

BATERIN E MBAN 4 DERI 5 DIT.

Bej ndrrim me NOKIA 6310i

043 888 729
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim