Nokia C3-00

Shitet nga: C3 08 Pri 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Nokia C3-00 eshte ne gjendje te rregull ne te gjitha aspektet si hardwerisht po ashtu edhe softwerisht nuk ka asnje gervishtje dhe po ashtu ka edhe nje memory card 2gb, per me shume mund te me kontaktoni edhe ne viber nr: +38649445435. Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim