Nokia E72

Shitet nga: Nokia 10 Pri 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nokia E72 ne gjendje te mire teknike dhe vizuale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim