Nokia Lumia

Shitet nga: Aid Qerimi 22 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroj Nokia Lumia 800

Celulari është në gjendje shum të mirë dhe punon pa asnjë problem.
Kamera 8.0 megapixel
Ram 512mb
16gb vend per te dhena.
Sistemi operativ Windows phone 7.8.10
Whatsapp, Viber, Skype e programe tjera instalohen pa problem.

Extra: Mbeshtjellsi nga polyetileni i zier.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim