Nokia Lumia 900

Shitet nga: Besi 24 Mar 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Nokia Lumia 900, ngjyr te bardh komplet me te gjitha paisjet percjellese ne paket i ri, i ardhur nga Gjermania me fatur te blerjes dhe garancion. Tel eshte full unlock ka sistem operativ windows, me Viber, Facebook, whats app etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim