Nokia lumia qmimi 80 euro

Shitet nga: cani 20 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
shes nokia lumia dhe mini samsung te dyt ne gjendje te regullt te perdorur vetem nga nje muaj te ri te dyt kan vifi viber face bok ed shummsene tjera i pranojn te gjitha kartat e kosove nokia esht e ardhur prejamerike viber +37744655295
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim