Nokia lumia 800

Shitet nga: galan 14 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte nga Londra,personalishte e kam bler atje dhe eshte shume shume pak i perdorur sikur te ishte i ri pa asnje grithe apo najsen tjeter.
Per me shume me kontaktoni prej ores 10:00 - 20:00,flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim