Nokia lumia 800

Shitet nga: luan 15 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet dhe ndrohet nokia lumia 800,16g eshte i rujten prej gjermanis iardhun ju ka hjek kodi punon perfekt si iphon4 ndrimi imundshem edhe me skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim