Telefon i paperdorur

Shitet nga: Enver Mehmeti 29 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 100
Telefon i pa perdorur i bler ne Gjermani per persona te moshuar, i blere per 50 euro shitet 30, nese jeni te interesuar per te bler per babain apo nenen e moshuar me merrni ne 045 978 890. Telefoni eshte i ri i paperdorur me numra te mdhenje dhe me pull automatike per thirrje te ambulances
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim